Zábava ešte len vygraduje (píše Arpád Soltész) – Komentáre SME

https://komentare.sme.sk/c/23352074/zabava-este-len-vygraduje-pise-arpad-soltesz.html
Ani konšpiračné teórie z opačného brehu, ktoré masovo konzumujú a šíria niekdajší horliví bojovníci proti takzvaným dezolátom, nie sú duchaplnejšie. Myslieť si, že je možné zinscenovať atentát na premiéra slepými nábojmi, je rovnako hlúpe, ako veriť príbehom o svetovom židovskom sprisahaní, a to z rovnakých dôvodov.

Spolupracovať a mlčať by museli veľké počty ľudí. A to by teda bolo po prvý raz v dejinách ľudstva, že by zostalo tajomstvom čokoľvek, o čom vedeli viacerí než dvaja ľudia.

Juraj Cintula na Roberta Fica vystrelil. Vedel, čo robí, a to na úrovni, ktorú neodpozeráte z youtubu. Bezpochyby musel intenzívne trénovať. My síce nevieme kde a s kým, ale vyšetrovatelia určite áno, čiže aj Matúš Šutaj Eštok, Robert Kaliňák a azda aj Robert Fico.

Dokonca aj my vieme, že Juraj Cintula mával nadštandardné vzťahy so Slovenskými brancami. Tým sa pohyboval aj medzi Nočnými vlkmi, u ktorých mali branci zázemie, teda medzi notoricky známymi prokremeľskými násilníkmi, ktorí sú, zhodou okolností, kamaráti Roberta Kaliňáka. Záhadou zostáva už iba otázka, kde sa tak asi mohol atentátnik zradikalizovať.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/23352074/zabava-este-len-vygraduje-pise-arpad-soltesz.html