KOŠAKT, o.z. – časovú os

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=636818109862037&id=458400764370440

Dnes s manželkou návrat domov do Košíc od priateľov. Počasie na 1*. Čas, niečo po 14-tej. Okolo cesty srny a srnce, ba aj muflóny sme zazreli. Len tak vo voľnej prírode. Slovensko je krásne, alebo by asi len bolo bez podobných individuí.
Za obcou Plášťovce smerom na Veľký Krtíš po vjazde do lesa zaparkovaná kolmo na vozovku dodávka. Otorená kapota, otvorené dvere, otvorené všetko. IVECO DAILY 3.0 HPI, š.p.z. BL 970 IR. A ako ten odpad zo zadných dverí vyletuje, tak vyletuje a končí v lese. Zastavujem. Beriem fotoaparát a fotím. Sú traja. Volám POLÍCIU. Nie je signál. Ideme ďalej a vidíme ako individuá naskákali do auta a už nás aj predchádzajú. Opäť volám POLÍCIU……..vyvetľujem…diktujem…oznamujem…a tak ďalej.
V obci Dolné Plachtince po takmer 27 km auto bordelárov zastavuje POLÍCIA z Veľkého Krtíša. Opäť vysvetľujem. Priznávaju sa. Najskôr mudruje múdry, potom zrazu chcú ísť pratať.
……..
Museli sme sa vrátiť až na miesto činu a následne do Šiah. Tam sme podali oznámenie na POLÍCIU. Po nás vypočúvali troch pánov bordelárov (mĺkveho, pripitého a múdreho). V stredu sa mám ozvať. Uviedol som, že chcem byť informovaný až do úplného konca. Do doriešnia prípadu.
Zajtra idem zháňať kameru. Do auta. Za čelné sklo.

Ďakujem Vám, že nie ste ľahostajní k podobným prípadom. Nebojte sa to nahlásiť.

Poprosím všetkých o zdieľanie, nech aj ostatní čo budú takto konať, vedia ako môžu dopadnúť.